Нафта дешевшає через пандемію і зростання видобутку в США

Зняті карантинні обмеження можуть повернутися назад, і нафту знову не буде куди дівати, побоюються аналітики ринку.

 

Світові ціни на нафту еталонних марок продовжують знижуватися на даних про зростання захворюваності на коронавірус у світі та інформації про зростання запасів палива в США третій тиждень поспіль. Про це свідчать дані торгів вранці в четвер, 25 червня.

 

Так, серпневі ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures впали на $0,45 (1,12%) – до $39,86 за барель. За попередню сесію Brent подешевшала на $2,32 (5,4%) – до $40,31 за барель.

 

 

 

Вартість ф’ючерса на WTI на серпень на електронній сесії на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на $0,38 (1,00%) – до $37,63 за барель. У середу контракт подешевшав на $2,36 (5,9%) – до $38,01 за барель.

 

Зараз спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI складає $2,23 на користь Brent.

 

“Чорне золото” дешевшає через зростання числа заражень COVID-19 в кількох американських штатах, включаючи Каліфорнію, Техас і Флориду.

 

“Є побоювання, що зняті обмеження можуть повернутися назад. Крім того, знову постає питання щодо перспектив попиту на нафту”, – цитує Інтерфакс аналітика Tyche Capital Advisors Таріка Захіра.

 

“Якщо пандемія спровокує другу хвилю обмежувальних заходів, нафтосховища, можливо, не зможуть вмістити невикористану нафту і бензин”, – наголошується в огляді Rystad Energy.

 

Раніше в ВООЗ заявили, що пандемія коронавірусу ще не досягла піку, а її наслідки можуть затягнутися на десятиліття.

 

У свою чергу Міненерго США повідомило, що в країні запаси нафти виросли за підсумками третього тижня поспіль – на 1,4 млн барелів. Експерти, опитані S&P Global Platts, в середньому прогнозували зниження запасів на 100 тисяч барелів.

 

Також напередодні стало відомо, що видобуток нафти в США збільшився на 500 тисяч барелів на добу (б/д) – до 11 млн б/д. Це сталося вперше за три місяці.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *