У Франції знайшли пацієнта, який перехворів коронавірусом ще до офіційного повідомлення з Китаю

Офіційно перші повідомлення про COVID-19 у Франції з’явилися 24 січня, коли інфікування підтвердилося у двох осіб, які їздили до китайського Уханя.

У Франції лікарі паризької лікарні стверджують, що знайшли докази того, що коронавірус в країні з’явився ще у грудні 2019 року, повідомляє CNN.

Читайте також:

"Це спекуляція": ВООЗ відреагувала на заяви Трампа щодо лабораторного походження коронавірусу

Так, медичні працівники лікарні в передмісті Сен-Дені стверджують, що знайшли пацієнта, який захворів наприкінці грудня і у нього підтвердився коронавірус. “COVID-19 вже розповсюджувався у Франції наприкінці грудня 2019 року, за місяць до офіційних перших випадків у країні”, – заявляють співробітники лікарні.

Зазначається, що медики лікарні вирішили перевірити записи пацієнтів, які хворіли грипоподібними захворюваннями та мали відповідні симптоми у період з 2 грудня до 16 січня, щоб з'ясувати, чи поширювався вірус в країні непоміченим раніше, ніж про це офіційно заявили 24 січня. Таким чином, лікарі виявили людей, у яких згодом не був діагностований грип. Після чого вони повторно перевірили зразки їхніх аналізів, що зберігалися у морозильній камері, на наявність коронавірусу і один зразок виявився позитивним.

“Один зразок, взятий у 42-річного чоловіка, який народився в Алжирі та багато років жив у Франції і працював продавцем риби, виявився позитивним”, – написала команда лікарні у Міжнародному журналі протимікробних препаратів, додавши, що цей чоловік не був у Китаї. За їх інформацією, його останньою поїздкою була подорож до Алжиру у серпні 2019 року. Лікарі також наголосили, що ніхто з його родини не інфікувалися, а це свідчить про те, що у Франції коронавірус з’явився на місяць раніше, ніж про це повідомили, і він не був завезений з Китаю.

Варто зазначити, що у Європі про перші випадки коронавірусу почали говорити лише наприкінці січня 2020 року. У Франції про це сказали 24 січня. В Італії, яка найбільше постраждала від вірусу, перші два випадки були зафіксовані 31 січня у двох китайських туристів у Римі. Китай повідомив про спалах коронавірусу 31 грудня 2019 року.

Більше про: Коронавірус

  • У США заявили, що Китай створив коронавірус в лабораторії: Пекін відповів на звинувачення
  • Кількість смертей від коронавірусу в усьому світі перевищила чверть мільйона
  • Нові смерті від коронавірусу та терміни вікриття метро в Україні. П'ять новин, які ви могли проспати

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Відео

США проти Китаю: війна за коронавірус – Секретні матеріали

Звинувачення у створенні коронавірусу літають по планеті між країнами, як тенісний мяч по корту. Тепер знов США звинувачують Китай. Американська розвідка доповіла, що пандемія розпочалась після витоку вірусу з лабораторії в Ухані, яку китайська влада намагалась приховати. Подробиці скандалу в сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *