США і Британія почали великі торгові переговори

Очікується, що сільське господарство буде одним із найгостріших питань на переговорах, через сильну британську опозицію американським генетично модифікованим культурам і антибактеріальним препаратам для домашньої птиці.

США і Великобританія, яка залишила Євросоюз, почали торгові переговори в той час, коли обидві країни, які борються з наслідками пандемії, намагаються посилити внутрішні ланцюжки поставок. Про це у вівторок, 5 травня, повідомляє Reuters.

Ці переговори стануть першими великими новими торговими переговорами Вашингтона в 2020 році і пройдуть одночасно з розробкою Лондоном торговельних відносин з ЄС, крайній термін для чого закінчується наприкінці року.

Торговий представник США Роберт Лайтхайзер майже не говорив публічно про торговельні переговори з Британією відтоді, як більше року тому опублікував широкий набір цілей, які вимагали повного доступу американських сільськогосподарських продуктів і зниження мит на американські промислові товари.

Як очікується, сільське господарство буде одним з найгостріших питань на переговорах, зважаючи на сильну британську опозицію американським генетично модифікованим культурам і антибактеріальним препаратам для домашньої птиці. Прем’єр-міністр Борис Джонсон пообіцяв вести “жорсткий торг”, а міністр міжнародної торгівлі Британії Ліз Трасс заявила, що Британія не буде знижувати свої стандарти безпеки харчових продуктів.

Торгова палата США в понеділок закликала двох історичних союзників скасувати всі мита, заявивши, що це підвищить довгострокові перспективи для обох країн в той час, коли їхня економіка сильно постраждала від заходів, спрямованих на стримування поширення коронавірусу.

Торгівля товарами між Сполученими Штатами та Сполученим Королівством у 2018 році оцінювалася в 127,1 мільярда доларів, причому обидві сторони приблизно перебували в рівновазі, тоді як торгівля послугами перевищила 134,8 мільярда доларів.

Раніше повідомлялося, що ЄС і Британія почали обговорювати торговельну угоду після Brexit.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *