“Марна трата часу”: Трамп може відмовитися від щоденних брифінгів про коронавірус – новини світу

Президент США звинуватив ЗМІ у ворожості.

Президент США Дональд Трамп заявив, що щоденні брифінги щодо боротьби з новою коронавірусною інфекцією COVID-19 є марною тратою часу через те, що журналісти, на його думку, спотворюють інформацію.

Про це глава Білого дому написав у своєму Twitter.

Читайте також:

Розрекламовані Трампом ліки збільшують смертність від коронавірусу – дослідження

На його думку, немає сенсу в подібних брифінгах, на яких американські журналісти задають лише ворожі запитання і потім відмовляються передавати достовірну і точну інформацію і факти.

“Який сенс проводити пресконференції Білого дому, коли мейнстрімні ЗМІ задають лише ворожі запитання, а потім відмовляються точно повідомляти правду і факти. Вони отримують рекордні рейтинги, а американці не отримують нічого, окрім фейкових новин. Не варто часу і зусиль” – заявив Трамп.

What is the purpose of having White House News Conferences when the Lamestream Media asks nothing but hostile questions, & then refuses to report the truth or facts accurately. They get record ratings, & the American people get nothing but Fake News. Not worth the time & effort!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) April 25, 2020

Як повідомлялося, 23 квітня президент США оскандалився своєю новою пропозицією лікування коронавірусу. Під час щоденного брифінгу він припустив, що було б непогано робити ін’єкції дезінфекційним засобом, щоб вбити вірус та “почистити” легені. Однак, згодом Трамп спробував виправдати небезпечну пропозицію щодо лікування COVID-19. Коментуючи свою заяву журналістам під час брифінгу в п’ятницю, 24 квітня, очільник Сполучених Штатів заявив, що “то був сарказм”.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Більше про: Коронавірус

  • У Білорусі, попри рекомендації ВООЗ, на суботник вивели два мільйони людей
  • Від коронавірусу в світі вже померли понад 200 тисяч людей
  • У Німеччині зафіксували зменшення кількості нових випадків коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *