США підвищують мита на літаки з ЄС до 15%

Раніше арбітраж СОТ дозволив Вашингтону ввести мита майже на 7,5 мільярда доларів стосовно країн Євросоюзу.

США із середи, 18 березня, підвищують мита на літаки з Євросоюзу з 10% до 15%. Рішення набуває чинності о 12.01 за місцевим часом (17:01 за київським часом), пише ТАСС.

“США 2 жовтня 2019 року виграли найбільший процес в історії Світової організації торгівлі (СОТ), що дозволяє ввести мита на 7,5 мільярда доларів у відповідь на нечесні дії в торгівлі з боку ЄС . США підвищують додаткові мита на літаки з ЄС з 10% до 15% з 18 березня”, – наголошується в заяві апарату представника США на торгових переговорах.

Як вказує агентство, авіагалузь ЄС на сьогоднішній день зазнає труднощів на тлі скорочення перельотів через поширення коронавірусу. Крім того, раніше адміністрація США ввела тимчасову заборону на в’їзд іноземців з країн Євросоюзу і Великобританії.

При цьому уряд США має намір підтримати американські авіакомпанії.

За даними ЗМІ, провідні американські авіакомпанії вимагають від влади США виділення допомоги в розмірі 50 мільярдів доларів для компенсації збитків, пов’язаних з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, в жовтні 2019 року арбітраж СОТ дозволив США ввести щодо країн ЄС мита майже на 7,5 мільярда доларів у зв’язку з тим, що Євросоюз не виконав раніше прийняті організацією рішення, що стосуються субсидування корпорації Airbus.

Тоді британські, німецькі, іспанські та французькі літальні апарати, крім військової техніки, потрапили в категорію продукції, мита на яку склали 10%.

Однак в лютому цього року американська влада вирішила переглянути вартість енергоносіїв.

Зараз Вашингтон продовжує переговори з Брюсселем про укладення торговельної угоди. У Білому домі загрожують ввести мита на європейські автомобілі, якщо проект документа не влаштує владу США.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *