
Коротко: Чоловіка звинувачують у нападі на жінку та одного з трьох дітей, яких вона супроводжувала, біля штаб-квартири поліції Вікторії.
Чоловіка звинуватили у багаторазовому пораненні жінки та ударі її 10-річного сина, коли вони проходили повз штаб-квартиру поліції в центрі Мельбурна вчора.
27-річному Джеррі Совуду висунуто численні звинувачення, пов’язані з нападами, зокрема, злочин, що становить загрозу життю.
Що далі?
Містера Совуда взято під варту до наступного засідання суду в листопаді.
У центрі уваги
Чоловік, якого звинувачують у нібито випадковому нападі на жінку та її сина в центрі Мельбурна, заявив суду, що його людяність залишилася неушкодженою, оскільки пара вижила після інциденту.
10-річну дитину нібито вдарив незнайомець біля поліцейської дільниці на Спенсер-стріт у вівторок.
Пізніше цей самий чоловік нібито багаторазово вдарив ножицями матір дитини.
Перехожі затримали 27-річного чоловіка до прибуття поліції.
Жінку та її сина доставили до лікарні з травмами, що не становлять загрози життю.

Джеррі Совуда звинуватили за кількома пунктами, включаючи навмисне заподіяння тілесних ушкоджень та злочин, що становить загрозу життю.
Житель Саншайн-Веста з’явився до мельбурнського магістратського суду через відеозв’язок у середу вдень. Він, здавалося, описував деталі інциденту, коли суддя почав ставити запитання про стан здоров’я, що міг би вплинути на його перебування під вартою.
«Немає потреби це приховувати», — сказав він.
«Принаймні, вони обидва ще дихають, тож я зберіг свою людяність неушкодженою».
Він, здавалося, відмовився від пропозиції відвідування медсестрою і, відповідаючи на запитання про прийом будь-яких регулярних медикаментів, сказав: «Я був у такому стані розуму».
Суд заслухав, що це був перший випадок перебування чоловіка під вартою.
Адвокат повідомив суду, що йому не надали інструкцій щодо застави під час відвідування пана Совуда.
Клопотання про звільнення під заставу не подавалося.
Пан Совуд повернеться до суду в листопаді.
