У Запоріжжі пролунали вибухи: внаслідок російської атаки спалахнула пожежа

У Запоріжжі пролунали вибухи: внаслідок російської атаки спалахнула пожежа Надія Батюк Основні тези

  • Увечері 19 липня у Запоріжжі пролунали вибухи через атаку російських безпілотників, українська ПВО працювала по дрону.
  • Повітряну тривогу на Запорізькій області оголосили увечері о 21:25.

У Запоріжжі було чути вибухи / Колаж 24 Канала

Россия продолжает атаковать Украину. Вечером 19 июля враг в очередной раз запустил беспилотники.

Під ударом опинилося Запоріжжя. Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на начальника Запорізької ОВ Івана Федорова.

Що відомо про вибухи у Запоріжжі?

Повітряну тривогу на Запорізькій області оголосили ще о 21.25. О 22:45 начальник ОВА повідомив, що ворожий БПЛА рухається біля Запоріжжя. За кілька хвилин в області було галасливо. За даними Федорова, за російським дроном працювала українська ПВО.

Внаслідок ворожої атаки виникла пожежа на одному із підприємств Запоріжжя. Попередньо обійшлося без постраждалих.

До речі, оперативно про тривоги, ракетну опасность, загрозу ударних БпЛА для всіх областей, вибухи, а також наслідки російських атак читайте в нашому телеграмі.

Зазначимо, що вранці 19 липня у Запоріжжі також було чути вибухи. Повітряну тривогу на Запорізькій області оголосили о 10.02.

О 9.53 у Повітряних силах попереджали про активність ворожої тактичної авіації на східному напрямку, через що для прифронтових областей була загроза застосування авіаційних засобів ураження.

Читають зараз: Більше 110 бойових зіткнень з початку доби, найбільше – на Покровському напрямку: зведення Генштабу

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *