У Києві анонсували ходу за діалог та реформи на підтримку Федорова


*Фото з соцмереж*
31 липня у Києві планують провести мирну ходу за діалог та реформи в оборонній сфері. Ініціатором виступив ветеран Дмитро Козятинський, який раніше закликав до мітингів проти звільнення Михайла Федорова з Міноборони.
Про це колишній військовий написав у соцмережі X.
Що відомо про київську ходу?
Козятинський запросив громадян на ходу, яка відбудеться 31 липня о 19:00. Стартуватимуть учасники біля пам’ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку і пройдуть до площі Івана Франка. Він також запропонував жителям інших міст організувати аналогічні мирні марші, якщо це дозволятиме безпекова ситуація. Згодом ветеран закликав утриматися від участі в акції 28 липня, а зосередити зусилля на ході, запланованій на п’ятницю.

Закликаю Володимира Зеленського дослухатися до свого народу та продовжити діалог із Федоровим. Наприклад, дати Михайлу рік на проведення реформ, а потім ухвалити рішення на основі отриманих результатів,
– резюмував Козятинський.
