На Одещині дерево впало на підлітків через непогоду: є загиблий та травмовані Тимур Єрем’янц Основні тези
- У Подільському районі Одеської області через негоду дерево впало на палатку підлітків, внаслідок чого загинув один підліток і чотири отримали поранення.
- Рятувальники визволили постраждалих дітей, проте одна дитина загинула; поліція розслідує обставини події.

Внаслідок негоди загинув підліток / Фото ДСНС Одеської області
У Подільському районі Одеської області дерево впало на намет підлітків. Внаслідок інциденту є один загиблий та постраждалі.
Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на ГУ ДСНС в Одеській області.
Що відомо про інцидент на Одещині?
У ДСНС розповіли, що 27 липня вдень у місті Балта Подільського району внаслідок непогоди загинули підлітки, а також 4 дітей отримали поранення. Почалася негода, коли ті відпочивали біля палатки біля річки.
Почалася негода, піднявся сильний вітер, внаслідок чого дерево впало на намет, в якому знаходилися підлітки,
– розповіли у ДСНС.
Наслідки непогоди в області: дивіться фото ДСНС Одеської області
Рятувальники прибули на місце, з-під дерева звільнили чотирьох дітей, яких передали медикам. На жаль, п’яту дитину врятувати не вдалося. Усі обставини події зараз встановлюють представники поліції.
Нагадаємо, що в понеділок, 28 липня, в деяких регіонах України можливі значні дощі, грози, град та шквалі. Зокрема, негода очікується на Волині, Вінницькій, Кіровоградській, Івано-Франківській та Рівненській областях.
Читають зараз: В Україні оголосили повітряну тревогу через зліт МіГ-31К
Источник: www.24tv.ua
