SpaceX загубив перший ступінь ракети-носія Falcon 9 – новини світу

Перший ступінь ракети замість сісти на платформу впав у воду.

Багаторазовий компонент ракети-носія Falcon 9 упав у воду при спробі приземлення на плавучу платформу Of Course I Still Love You в Атлантичному океані. Втрату першого ступеня вже підтвердили в SpaceX, яка виконує масштабний проєкт із забезпечення всієї планети безкоштовним швидкісним інтернетом.

Successful deployment of 60 Starlink satellites confirmed! pic.twitter.com/bKBtI5UZEB

— SpaceX (@SpaceX) February 17, 2020

Посадку передбачалося здійснити в 630 км від космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида. Перший багаторазовий ступінь Falcon 9 використовувався для запуску вже в четвертий раз. Ракета вивела на навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття Starlink. Що саме пішло не так під час керованої посадки – наразі незрозуміло.

Smoke can be seen in the far right of the screen. 1056.4 did not land on OCISLY. #SpaceX #Starlink pic.twitter.com/bDQ4VVlqbA

— Nathan Barker (@NASA_Nerd) February 17, 2020

Як повідомлялося, з майданчика SLC-40 мису Канаверал 29 січня о 9:06 за Східним часом (16:06 за Києвом) компанія Ілона Маска SpaceX успішно здійснила запуск ракети Falcon 9 з третьою партією з 60 супутників Starlink. Це проєкт компанії зі створення системи навколоземних супутників для забезпечення жителів Землі високошвидкісним інтернетом. До середини 2020-х років SpaceX планує запустити близько 12 тисяч супутників. Перші старти пройшли в травні і листопаді 2019 року – тоді ракети-носії також виводили по 60 супутників на орбіту.

Відео

SpaceX запустила ракету Falcon 9 з 60 мінісупутниками, які важать чотири тонни

Це друга партія супутників для інтернет-проекту Ілона Маска і максимальна в історії компанії вага навантаження. Апарати розгорнуть на висоті в 280 кілометрів. Після тестів за рахунок власних двигунів супутники піднімуться ще вище. Плани компанії – до середини наступного року охопити Землю мережею з 12 тисяч інтернет-супутників для дешевого швидкісного інтернету.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *