Постраждав 22-річний ветеран ЗСУ: прокуратура розповіла деталі стрілянини у Харкові

Постраждав 22-річний ветеран ЗСУ: прокуратура розповіла деталі стрілянини у Харкові Анастасія Колесникова Основні тези

  • У Харкові 3 серпня 2025 року сталася стрілянина, внаслідок якої поранення отримав 22-річний ветеран ЗСУ.
  • Нападавший задержан.

У Харкові чоловік вистрілив у ветерана ЗСУ на протезі / Фото прокуратура

Увечері 3 серпня 2025 року у Харкові сталася стрілянина. Поранення отримав 22-річний ветеран. Воїн був на протезі. Він втратив ногу під час виконання бойового завдання.

Наголошується, що кривдник ветерана – 43-річний місцевий мешканець. Між чоловіками виник конфлікт біля багатоквартирного будинку на вулиці 92-ї бригади, передає 24 Канал із посиланням на прокуратуру.

Що відомо про напад на ветерана ЗСУ у Харкові?

Під час сварки фігурант дістав травматичний пістолет та вистрілив у ветерана ЗСУ.

Чоловік, який стріляв, затримано. Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру за статтею про “хуліганство, вчинене із застосуванням спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого предмета для завдання тілесних ушкоджень”.

Потерпілий перебуває у лікарні, медики надають йому необхідну допомогу.

Стрельба в Харькове / Фото прокуратура

До речі, 13 червня в Івано-Франківську двоє невідомих напали на ветерана “Азова” Андрія Кориневича, використовуючи телескопічні палиці та газовий балон із сльозогінною речовиною.

Весною у Києві побили ветерана через зауваження щодо російської музики. Військові кинули в голову пляшку води, потерпілого госпіталізували через погане самопочуття.

Читають зараз: У Київській області прогриміли вибухи

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait…

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *